Uni Teknoloji Ürünleri San.ve Tic Ltd.Şti. Kurulduğu günden bugüne teknoloji ürünleri ile Türkiye’de ön planda olan firmamız yılların tecrübesiyle   UniPad Tablet PC,  Tsmart ve UniLife Aksesuarlarının ürünlerini yurt içinde ve yurtdışında son teknoloji ile üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerini iç piyasada satışa sunan firmamız Türkiye’nin seçkin mağazalarında ürünlerine yer vererek son kullanıcıların uzun yıllar kullanabileceği teknoloji ürünlerini ürettirerek, satmaktadır.

Uni teknoloji, tecrübeli personeli ve elektronik konusundaki yılların deneyimi ile  uniPad tablet bilgisayarlar,unilife cep telefon aksesuarları  ve tsmart mobil aksesuarlarını ürettirerek satışını gerçekleştirmektedir.

Uni Teknoloji Ürünleri , Türkiye’nin Seçkin Mağazaları olan HepsiBurada.com ,Teknosa, Bimeks, Saturn , Media Markt gibi Teknoloji Marketlerindede ve  n11.com, gittigidiyor.com, Sanalpazar.com,Online Alışveriş Sitelerinde Ürünlerinin Satışlarına yer vererek iç piyasada lider bir marka konuma her geçen gün yükselmektedir.

Uni teknoloji markası olan Unipad Tablet Pc ler İle Hız Kesmeyen yoluna devam eden firmamız, Ürettirdiği Unipad Tabletler İle Son Zamanlarda Piyasadaki yerini giderek hızlandırmış, Son Kullanıcıların tercih ettiği tablet markası listesinde yerini almıştır. Unipad Tablet Pc’ler birçok iş yeri, ev kullanıcısı , okul vb. birçok alanda teknoloji severlerin gözde markası haline gelmiştir.

Firmamız İstanbul Satış Ofisi, ve Teknik Servis birimleri ,Satış ve Satış Sonrası En iyi Destek Ekipleriyle Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışarak Marka Kalite Çizgisini Her Geçen Gün Yükseltmiş ve Giderek Yaygınlaşan , Herkesin Kalitesinden Dolayı Tercih Ettiği Bir Marka Haline Gelmiştir. Ayrıca Unipad Tabletlere KVK Teknik Servis tarafından hizmet verilmekte olup ,Tüm Türkiye ye hızlı ve kalite teknik servis hizmeti sunulmaktadır.

Firmamız Başarılarında Bizlere Güvenen Bayilerimiz ve Son Kullanıcı Müşterilerimiz Dahil Olmak Üzere Sizlere Gönülden Teşekkür Ederiz..

” Hep Birlikte Teknolojiyi Her Geçen Gün Daha İyi Kullanmak Dileğiyle ”